Girişimciler İçin İş Planlaması ve Yönetimi

achievement-3390228_1920Yeni bir iş girişiminde bulunacaksanız, kuracağınız işin (ticari, sivil toplum vb) tüm boyutlarını planlamanız gerekir.

İş vizyonunuz, misyonunuz, kalite felsefeniz, üreteceğiniz ürünler (mal veya hizmet)'in kalite özellikleri ve daha birçok hususu düşünmeniz ve planlamanız gerekir. İşte bu konuda şirketimiz sizin çözüm ortağınız, koçunuz ve danışmanınız olmaktadır.

Güven üzerine inşaa ettiğimiz danışmanlık sürecini sizi en iyi şekilde memnun edecek biçimde tasarladık. Danışmanlık süresi ve süreci boyunca daima sizinle yan yana omuz omuza çalışıp yeni işi girişiminizi planlıyoruz.

Yeni iş girişiminizin başından sonuna kadar, sizin talep ettiğiniz süre kadar hizmet sunuyorur. İşinizi kurduktan ve üretime/hizmete geçtikten sonra, ilerleyen aylarda yıllarda; işinizi yönetmede bilgi desteğine ihtiyaç duyduğunuzda da her zaman yanınızdayız.

businessman-3300891_1920Şirketimiz uzun yıllardır, Kosgeb desteği ile kobilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Kosgeb'in girişimcilik desteklerinden faydalanmak istiyorsanız, bizi arayın ve İş Planınızı birlikte yazalım.

İş referanlarımızı bilmek istiyorsanız referanslarımız sayfamızı ziyaret edin.