Yönetim Danışmanlık ve Yazılım Geliştirme

Yönetim danışmanlık hizmeti vermek üzere 1993 yılında kurduğumuz Turpan Müh. ve Danışmanlık çatısı altında 25 yılı aşkın süre kalite, iş ve proje yönetim konularında danışmanlık hizmeti verdik.

altasoft entegre02Yönetim danışmanlık alanında kazandığımız tecrübe şunu göstermiştir ki; işletmeler yönetim sistemlerini (ISO-9001 vb.) kurmada ve yönetmede büyük zorluk çekmektedir. Bu zorluğu aşmanın tek yolu yönetim sistemi yazılımı kullanmaktır. Bu düşünceden hareketle Sigma Center tarafından geliştirilen AltaSoft Entegre Yönetim Sistemi Yazılımının satışı ve eğitimini vermeye başladık.

Tmsoftech Yazılım Teknoloji ve Danışmanlık şirketini 2018 yılında kurduk. Tmsoftech Türkiye'nin dinamik profesyonel yönetim danışmanlık ve web tasarım şirketidir.

Ülkemizin her yerindeki müşterilere hizmet vermektedir. Hızlı, yüksek performanslı, mobil uyumlu (responsive), yönetim paneline sahip ve arama motoru optimizasyonu (seo) yapılmış çok dilli web sitelerinizi kısa sürede ekonomik fiyatlarla teslim ediyoruz. Web site tasarımında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

web-design-concepts-with-blurred-background_1134-82Günümüzde internet sitesi sahibi olmak her sektördeki ve her ölçekteki işletme için vazgeçilmez bir tanıtım ve iletişim aracı olmuştur.

Web sitesi işletmenizin internetteki vitrinidir. Artık müşteriler bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduklarında Google vb. arama motorlarında arama yapmakta ve istediği bilgiye anında bilgisayarından veya cep telefonundan erişebilmektedir. Web sitenizi cep telefonundan izleyen bir kişi istediği zaman bir dokunuşla size telefon edebiliyor, whatsapp sohbeti başlatabiliyor ve e-posta gönderebiliyor.