File Maker 18 Platformu | İşyerinde İnovasyon

cloud computing, bulut bilişim, file maker 18 platformuGünümüzde sorun çözücüler iş yerlerinde inovasyon sağlamak için dinamik yeni teknolojileri kullanıyorlar. Ancak çoğu zaman bir teknoloji açığı oluyor. Uygulamalar çok az iş görüyor, sistemler hiç esnek değil ve pahalı; bu da büyümeyi ve fırsatları daraltıyor.

File Maker'in İş Yeri İnovasyon Platformu güçlü teknolojilere herkesin erişmesini sağlayarak bu boşluğu doldururmaktadır.

File Maker İş Yeri İnovasyon Platformu, iş sorunlarını çözmede uzman güvenilir ortaklardan oluşan canlı bir ekosistem tarafından desteklenir. Bu ortaklardan birinden ihtiyacınız olan yardımı alabilir (İngilizce)veya ücretsiz öğrenme kaynaklarıyla kendiniz yapabilirsiniz (İngilizce). Her şekilde, iş yeriniz için kendi inovasyonunuza sahip oluyorsunuz.

code-1839406__340Yazılım kodlama bilgisi olmadan kendi özel uygulamanızı geliştirin

File Maker'ın zengin eğitim vidoları ve kaynaklarından faydalanın ve özel uygulamanızı geliştirmeyi öğrenin. Daha fazla bilgi için tıklayın.

File Maker 18 Platformu ile geliştirdiğiniz bir uygulama; Windows ve Mac masaüstü bilgisayarlar, iOS mobil cihazlar ve webde çalışmaktadır. Ağ üzerindeki kullanıcılar aynı uygulamaya erişebilmekte ve veri paylaşımı yapabilmektedirler. File Maker uygulamaları File Maker sunucusu veya Amazon Web Services (AWS) sunucusu üzerinde yayınlanmaktadır. File Maker 18 Platformunu indirmek için tıklayın

Şirketimiz, File Maker Türkiye İş Ortağı Cabitaş Mühendislik Ltd. ile birlikte File Maker Eğitimleri vermektedir. Ön kayıt için lütfen arayınız.